Záleží vám na tom, aby se vaše ratolest mohla těšit bezstarostnosti, jaká by měla být spojena s prvními lety života? Pokud ano, potom bude vhodně vybrané oblečení pro děti schopno jí k tomu dopomoci. V obchodě Coccodrillo najdete řešení vyrobená z pohodlných materiálů šetrných k citlivé pokožce, která jsou dostupná v mnoha fantastických barevných provedeních a zajisté se budou drobečkům líbit!
Oblečení pro dětiPráce ve výškách před námi neskrývá žádná tajemství. V nabídce naší společnosti najdete záchytný systém na střeše v několika provedeních, který je určen k ochraně osob pracujících ve výškách. Naše speciální kotvicí zařízení poskytují účinnou ochranu před pádem, zaručují volnost pohybu a vyznačují se tím, že jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů.
Záchytný systém na střeše

Nábytek s lehkým rámemNábytek, který každodenně nevyužíváme, by měl především zabírat co nejméně prostoru, aby nebyl problém s jeho skladováním, a zároveň by měl být lehký, aby bylo možné ho snadno přemístit. Každý skládací cateringový stůl z naší nabídky splňuje tyto požadavky. Stabilní stolní deska, kterou podpírá solidní ocelový nebo hliníkový rám, vám velmi usnadní organizaci společenských akcí nebo schůzí pro větší počet osob.
Cateringový stůl