Záleží vám na tom, aby se vaše ratolest mohla těšit bezstarostnosti, jaká by měla být spojena s prvními lety života? Pokud ano, potom bude vhodně vybrané oblečení pro děti schopno jí k tomu dopomoci. V obchodě Coccodrillo najdete řešení vyrobená z pohodlných materiálů šetrných k citlivé pokožce, která jsou dostupná v mnoha fantastických barevných provedeních a zajisté se budou drobečkům líbit!
Oblečení pro dětiPráce ve výškách před námi neskrývá žádná tajemství. V nabídce naší společnosti najdete záchytný systém na střeše v několika provedeních, který je určen k ochraně osob pracujících ve výškách. Naše speciální kotvicí zařízení poskytují účinnou ochranu před pádem, zaručují volnost pohybu a vyznačují se tím, že jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů.
Záchytný systém na střeše

Nábytek s lehkým rámemNábytek, který každodenně nevyužíváme, by měl především zabírat co nejméně prostoru, aby nebyl problém s jeho skladováním, a zároveň by měl být lehký, aby bylo možné ho snadno přemístit. Každý skládací cateringový stůl z naší nabídky splňuje tyto požadavky. Stabilní stolní deska, kterou podpírá solidní ocelový nebo hliníkový rám, vám velmi usnadní organizaci společenských akcí nebo schůzí pro větší počet osob.
Cateringový stůl

Plechové zastřešeníNaše společnost se specializuje na vysoce kvalitních hliníkových konstrukcí. My stánky, altány a levne, plechové garáže . Tyto výrobky jsou vyrobeny z odolné pozinkované oceli, který se vyznačuje vysokou odolností proti korozi a nepříznivých povětrnostních podmínek. Naše výrobky jsou k dispozici v různých variantách, protože jistě každý najde něco pro sebe. Vítejte.
Plechová garáž